ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ନିଜ ଓପନର୍ ସମସ୍ୟା ପାଇଁ କାହିଁକି ଏତେ କୋଟିରେ ସାଇନ୍ କଲା ମୟଙ୍କ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ ?

ଡିସେମ୍ବର 23 ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ କୋଚିରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଆଇପିଏଲ୍ 2023 ନିଲାମରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ମାୟାନକ ଅଗ୍ରୱାଲରେ INR 8.25 କୋଟି ଟଙ୍କା ଦୋହଲାଇଛି। ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର, ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍, ଦିଲ୍ଲୀ ଡେୟାରଡେଭିଲ୍ସ (ବର୍ତ୍ତମାନ ଦିଲ୍ଲୀ) ରାଜଧାନୀ), ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ପୁଣେ ସୁପରଜିଆଣ୍ଟସ୍ | ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍ ଏବଂ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ବ୍ୟାଟିଂ ପାଇଁ ଓପନିଂ ବିଡରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ। ପ୍ଲେୟାରର ମୂଳ ମୂଲ୍ୟ INR 1 କୋଟି ଥିଲା | ଏହା ପରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ 3 କୋଟି ଟଙ୍କାର ଦୋୖଡରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିବାରୁ ତିନିଟି ଦଳ ଓପନିଂ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ପାଇଁ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିଥିଲେ।

ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ମଧ୍ୟ INR 4 କୋଟି ବିଡ୍ ସହିତ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲା | SRH ମାୟାନକ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ INR 8.25 କୋଟିରେ ଦୋହଲିବା ପୂର୍ବରୁ ଉଭୟ ଦଳ ବିଡରେ ତାଲା ପକାଇ ରହିଥିଲେ। ଘଟଣାଟି ହେଉଛି, ଅଗ୍ରୱାଲ ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍ ଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କୁ 14 କୋଟି ଟଙ୍କା ରଖିବା ପରେ ଗୋଟିଏ ସିଜିନ୍ ରେ ମୁକ୍ତ କରାଯାଇଥିଲା। ସେ 2018 ଠାରୁ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ପାଇଁ ଖେଳିଥିଲେ ଏବଂ 2022 ରେ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ହୋଇଥିଲେ। ମାୟାନକ ଅଗ୍ରୱାଲ ରାଇଜିଂ ପୁଣେ ସୁପରଜିଆଣ୍ଟ, ଦିଲ୍ଲୀ ଡେୟାରଡେଭିଲ୍ସ ଏବଂ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋରରେ ମଧ୍ୟ ଖେଳିଛନ୍ତି। ଆଇପିଏଲରେ 113 ଗେମ୍ରେ ଅଗ୍ରୱାଲ 134.51 ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ ହାରରେ 2,331 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଛନ୍ତି | ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ବିପକ୍ଷରେ 2020 ସଂସ୍କରଣରେ ଅଗ୍ରୱାଲ ଏକ ଶତକ ହାସଲ କରିଥିଲେ।

କେନ୍ ୱିଲିୟମସନ ଆଉ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଦଳର ଅଂଶ ନୁହଁନ୍ତି, ମାୟାନକ ଅଗ୍ରୱାଲ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଇପିଏଲ 2023 ରେ ଦଳର ନେତୃତ୍ୱ ନେବାକୁ ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ହୋଇଛନ୍ତି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ମାୟାନକ ଅଗ୍ରୱାଲ, ହାଇଦ୍ରାବାଦ ମଧ୍ୟ ଇଂଲଣ୍ଡ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ହ୍ୟାରି ବ୍ରୁକଙ୍କ ସେବା INR 13.25 କୋଟିରେ ଫାନ୍ଦରେ ପକାଇଛି। ଓପନର୍ ଦୁଖର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଆଇପିଏଲ୍ 2023 ନିଲାମରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ସାଇନ୍ ମାୟାନ୍କ ଅଗ୍ରୱାଲ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *