IND ବନାମ SL: ସୂର୍ଯ୍ୟ କି ଇଶାନ? କିଏ ସୁଯୋଗ ପାଇବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ବିଜୟ ପରେ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା କହିଛନ୍ତି

ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳାଯାଉଥିବା ତିନି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଏକଦିବସୀୟ ସିରିଜରେ 4ୱିକେଟ୍ ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଛି (IND vs SL 2nd ODI)। ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ବିଜୟ ସହ ଭାରତ ସିରିଜରେ 2-0 ଅଗ୍ରଣୀ ହାସଲ କରିଛି। ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଜାନୁଆରୀ 12 ରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ କୁଲଦୀପ ଯାଦବ ଏବଂ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ପ୍ରକୃତ ହିରୋ ଭାବରେ ଉଭା ହୋଇଥିଲେ। ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ କ୍ୟାପଟେନ ରୋହିତ (ରୋହିତ ଶର୍ମା) ପୋଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ଉପସ୍ଥାପନା ସମୟରେ ବହୁତ ଖୁସି ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ଏହି ସମୟରେ କ’ଣ କହିଥିଲେ?

ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ବିଜୟ ପରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା କ’ଣ କହିଥିଲେ?

ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିପକ୍ଷ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ 4 ୱିକେଟ୍ ବିଜୟ ପରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା କହିଛନ୍ତି, “ ଏହା ଏକ ଅତି ନିକଟ ମ୍ୟାଚ୍ ଥିଲା। ଭଲ କଥା ହେଉଛି ଆମେ ବିଜୟୀ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇଛୁ | ଦଳର ବ୍ୟାଟିଂରେ ଗଭୀରତା ରହିଛି ଯାହା ଏହିପରି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସହାୟକ ହୋଇଥାଏ | ହଁ, କେଏଲ ରାହୁଲ ଏବଂ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଆଜି ଯେଉଁ ପ୍ରକାର ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲେ ତାହା ପ୍ରଶଂସନୀୟ

ଏହି ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ସମୀକ୍ଷକ ହର୍ଷ ଭୋଗଲେ ରୋହିତଙ୍କୁ ଟପ୍ କ୍ରମରେ ବାମହାତୀ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ବୋଲି ପଚାରିଥିଲେ, ରୋହିତ ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି, “ଆମକୁ ବାମହାତୀ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଦରକାର, କିନ୍ତୁ ଏହା ଜରୁରୀ ନୁହେଁ। ଏହା ହେଉଛି ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ରହିବା ଉଚିତ୍। ଉପରୋକ୍ତ ବର୍ଗ ଯେତେବେଳେ ତୁମର ସାମ୍ପ୍ରତିକ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ମାନେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି ସେତେବେଳେ ଏହା କୌଣସି ଅସୁବିଧା ନୁହେଁ | ପିଚ୍ କୁ ଦେଖିଲେ ଆମେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଦଳର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିପାରିବା | ଆମ ଆଗରେ ଏକ ଦୀର୍ଘ ସିଜିନ ଅଛି ଏବଂ ଖେଳାଳୀଙ୍କୁ ସତେଜ ରଖିବା ଜରୁରୀ

ରୋହିତ ଶର୍ମା କୁଲଦୀପ ଯାଦବଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ

କୁଲଦୀପ ଯାଦବଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରି ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା କହିଛନ୍ତି, “କୁଲଦୀପ ଆସି ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତି। ଅକ୍ଷରେ ଆମକୁ ଖେଳକୁ ଫେରାଇ ଆଣିଲା | ସେ ରନ୍-ଏ-ବଲ୍ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିଲେ ଏବଂ କୁଲଦୀପ, ଯେପରି ଆମେ ପ୍ରାୟତ ଦେଖିଛୁ, ଆସି ୱିକେଟ୍ ପାଆନ୍ତି | ସେ ଜଣେ ବୋଲର ଭାବରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଏବଂ ଏହା ଦଳ ପାଇଁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏକ ଭଲ ସଙ୍କେତ ଅଟେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *