କ୍ରିଷ୍ଟିଆନୋ ରୋନାଲଡୋଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଏମଏସ ଧୋନି, ବିରାଟ କୋହଲି ଓ ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ ଅଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟ ଆସିଛି ବଡ଼ ରିପୋର୍ଟ

ଆଇପିଏଲ୍ 2023 ବର୍ତ୍ତମାନ ଜୋରସୋରରେ ଚାଲିଛି ଏବଂ ମାର୍ଚ୍ଚ 31 ରେ ଆରମ୍ଭ ହେବା ଦିନଠାରୁ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଆଖି ଅଛି ଯାହା ଏହି କ୍ରିକେଟ୍ ଏକ୍ସଟ୍ରାଭାଗାନଜା ଦେଖିବା ପାଇଁ ଟିଭି ପରଦାରେ ଲାଗିଛି | ତେଣୁ, ଏହି ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ବର୍ତ୍ତମାନ ସବୁଠାରୁ ଟ୍ରେଣ୍ଡିଂ କ୍ରୀଡା ଇଭେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟରୁ ଏକ ହେବ | ତେବେ, କ୍ରିଷ୍ଟିଆନୋ ରୋନାଲଡୋ ଏସୀୟ ଫୁଟବଲରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ସାଉଦି ଆରବ କ୍ଲବ ଅଲ-ନାସରକୁ ଯିବା ପରେ ସାଉଦି ପ୍ରୋ ଲିଗ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରୁଛି। ନିକଟରେ ହୋଇଥିବା ଏକ ଅଧ୍ୟୟନ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହା ଜଣାପଡିଛି ଯେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ପାଞ୍ଚଟି ଏସୀୟ କ୍ରୀଡା ଦଳ ମଧ୍ୟରୁ ଚାରିଟି ଆଇପିଏଲ୍, ଯେଉଁଥିରେ ତିନୋଟି ରୋନାଲଡୋଙ୍କ ଅଲ-ନାସର ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟ।

ଡିପୋର୍ଟେଜ୍ ଏବଂ ଫିଆନାନଜାସ୍ ଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏମ୍ଏସ୍ ଧୋନିଙ୍କ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଏପ୍ରିଲ୍ 2023 ପାଇଁ ଟ୍ୱିଟରରେ ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଏସୀୟ କ୍ରୀଡା ଦଳ ଅଟେ, ଯେଉଁଥିରେ 9.97 ନିୟୁତ ପାରସ୍ପରିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇଥିଲା। ସେମାନେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଷ୍ଟାର ଶକ୍ତି ପାଇଁ ଗର୍ବ କରି ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ଅନୁସରଣ କରୁଛନ୍ତି | ଟ୍ୱିଟରରେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ର 4.85 ମିଲିୟନ୍ ପାରସ୍ପରିକ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି | 2021 ରେ ଟ୍ୱିଟରରେ ତୃତୀୟ ଲୋକପ୍ରିୟ ଏସୀୟ କ୍ରୀଡା ଦଳ ହେଉଛି ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ୍ଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ 3.55 ନିୟୁତ ପାରସ୍ପରିକ କ୍ରିୟା ସହିତ | ଚତୁର୍ଥରେ, କ୍ରିଷ୍ଟିଆନୋ ରୋନାଲଡୋଙ୍କ କ୍ଲବ ଅଲ-ନାସର ହେଉଛି ଟ୍ୱିଟରରେ 3.5 ମିଲିୟନ୍ ପାରସ୍ପରିକ କ୍ରିୟା। ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଏପ୍ରିଲ୍ 2023 ରେ 2.31 ମିଲିୟନ୍ ଟ୍ୱିଟର ଇମ୍ପ୍ରେସନ୍ ସହିତ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ପାଞ୍ଚ ତାଲିକା ଶେଷ କରିଛି |

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ବର୍ତ୍ତମାନ 15 ପଏଣ୍ଟ ସହ ଆଇପିଏଲ୍ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଦଳର ଫଳାଫଳ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରି ପ୍ଲେ ଅଫ୍ କ୍ରୀଡାକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଅନ୍ୟତମ | ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ଉପରେ 112 ରନ୍ ବିଜୟ ପଞ୍ଜିକୃତ କରିଛି ଏବଂ ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ସ୍ଥାନ ପାଇବାକୁ ଅଧିକ କିମ୍ବା କମ୍ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ଦେବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ଶେଷ ଦୁଇଟି ଗେମ୍ ଜିତିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ, ସିଜିନ ଆରମ୍ଭର ଏକ ବଡ଼ ଆରମ୍ଭ ସତ୍ତ୍ୱେ ବିଫଳ ହେଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ଦୌଡରୁ ବାହାରେ ଅଛି | ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ଯୋଗ୍ୟତା ଅର୍ଜନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବା ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ଅନ୍ତିମ ଖେଳ ଜିତିବା ଆବଶ୍ୟକ |ସାଉଦି ପ୍ରୋ ଲିଗକୁ ଯିବା ଦିନଠାରୁ ଅଲ-ନାସରରେ କ୍ରିଷ୍ଟିଆନୋ ରୋନାଲଡୋଙ୍କର ଭଲ ଫର୍ମ ରହିଛି। ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ 14 ଟି ମ୍ୟାଚରେ 12 ଗୋଲ୍ ସ୍କୋର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଦୁଇଟି ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି। ଗୁଜବ ପ୍ରଚାରିତ ହୋଇଛି ଯେ ପର୍ତ୍ତୁଗୀଜ୍ ସୁପରଷ୍ଟାର ଖୁସି ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ୟୁରୋପକୁ ଫେରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *