CSK ପାଇଁ ଆସିପାରେ ବଡ଼ ସେଟବ୍ୟାକ୍ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ଆଜି ବାଦ ପଡିପାରନ୍ତି CSK ର ଷ୍ଟାର ଇଂରାଜୀ ଅଲ ରାଉଣ୍ଡର

ଚାରିଥର ଆଇପିଏଲ୍ ଚାମ୍ପିଅନ୍ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍ ଏପ୍ରିଲ୍ 8 ରେ ଶନିବାର ଆଇପିଏଲ୍ 2023 ର ମ୍ୟାଚ୍ ନମ୍ବର 12 ରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ସହିତ ପାଞ୍ଚ ଥର ବିଜେତା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ସହିତ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବ। ଜାମ ପ୍ୟାକ୍ ହୋଇଥିବା ଚେପକ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଘରୋଇ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଲକ୍ଷ୍ନ ସୁପର ଜିଆଣ୍ଟସ୍ ଉପରେ 12 ରନ୍ ବିଜୟ ହାସଲ କରିବା ପଛରେ ଏମ୍ଏସ୍ ଧୋନିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ଦଳ ଏହି ଖେଳକୁ ଆସୁଛି। ଦଳ ବିଜୟ ଧାରା ଜାରି ରଖିବାକୁ ଏବଂ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ କୋଙ୍କ ଉନ୍ନତି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି।

କିନ୍ତୁ ଆଇପିଏଲର ରେକର୍ଡ ଚାମ୍ପିଅନ୍ ବିପକ୍ଷ ବଡ ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ CSK ଏକ ବଡ଼ ଝଟକା ଦେଇଛି, କାରଣ ସେମାନଙ୍କ ଷ୍ଟାର ଅଲରାଉଣ୍ଡର ବେନ୍ ଷ୍ଟୋକ୍ସ ଖେଳ ପାଇଁ ସନ୍ଦେହ କରୁଛନ୍ତି | ଟେଷ୍ଟ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ଥିବା 31 ବର୍ଷୀୟ ଇଂରାଜୀ କ୍ରିକେଟର ଗତ ବର୍ଷ କୋଚିରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ମିନି ନିଲାମରେ 16.25 କୋଟି ଟଙ୍କାରେ ସ୍ୱାକ୍ଷର ହୋଇଥିଲେ। ସେ ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ପକାଇବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନଙ୍କ ଅଭିଲେଖାଗାର ବିପକ୍ଷରେ ଥିବା CSK ର ସବୁଠାରୁ ବଡ ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ସେ ବସ୍ ହରାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଏକ୍ସପ୍ରେସରେ ପ୍ରକାଶିତ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଶୁକ୍ରବାର (ଏପ୍ରିଲ୍ 7) ଆଇକନିକ୍ ୱାନକେଡେ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଅଭ୍ୟାସ ଅଧିବେଶନ ପରେ ଷ୍ଟୋକ୍ସଙ୍କ ଗୋଇଠିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଦଶ ଦିନ ବିଶ୍ରାମ ନେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି। ଅନ୍ତିମ କଲ୍ ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଶନିବାର ଅପରାହ୍ନରେ CSK ମେଡିକାଲ୍ ଟିମ୍ ପରିସ୍ଥିତିର ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ କରିବ | କିନ୍ତୁ ଏହା ବୁଝାପଡ଼େ ଯେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଖେଳ ଖେଳିବାକୁ ବିପଦ କରିବାକୁ ଚାହିଁ ନପାରେ |

ଆଇପିଏଲ୍ 2023 ର ଓପନିଂ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଷ୍ଟୋକ୍ସ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ପାଇଁ ଏକ ଶୁଦ୍ଧ ବ୍ୟାଟର୍ ଭାବରେ ଖେଳିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଡିଫେଣ୍ଡିଂ ଚାମ୍ପିଅନ୍ ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସ ବିପକ୍ଷରେ 6 ଟି ବଲରୁ ସାତୋଟି ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲେ | ଦଳର ଦ୍ୱିତୀୟ ଗେମ୍ରେ ଲକ୍ଷ୍ନ ସୁପର ଜିଆଣ୍ଟସ୍ ବିପକ୍ଷରେ ଚେପକ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ବେଳେ ସେ ଗୋଟିଏ ଓଭର ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ 18 ରନ୍ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ଧୋନି ତାଙ୍କୁ ଆଉ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିନଥିଲେ। ବ୍ୟାଟିଂ ବିଷୟରେ, ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚରେ ସାତଟି ପରେ ସେ ଲକ୍ଷ୍ନ ବିପକ୍ଷରେ ଆଠଟି ବଲରୁ 8 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *